Studiowanie

Publikacje multimedialne studia

Komputer, internet, urządzenia mobilne, to tak naprawdę stałe elementy naszej codzienności, rzeczywistości, która powstaje na naszych oczach i staje się naszym udziałem, czy tego chcemy czy też nie.

Tak po prostu już jest.

W tym otoczeniu bardzo dobrze odnajdują się młodzi ludzie, dla których nowinki techniczne są stałym elementem i bardzo ważnym aspektem życia, nie stanowiąc tym samym żadnej bariery w kreowaniu własnej rzeczywistości podążającej równolegle z nimi.

Młodzi ludzi poszukujący swojego miejsca w świecie dorosłych, w świecie gdzie praca jest nieodłącznym elementem każdego istnienia, jednocześnie wykazując duże zainteresowanie branżą informatyczną, bardzo często korzystają z oferty edukacyjnej, jaką daje im podjęcie studiów na kierunku „Publikacje multimedialne”.

Wspomniana specjalność daje podstawy oraz rozszerza niezbędną wiedzę, pozwalając na osiągnięcie wysokiego poziomu własnych kompetencji, niezbędnych do realizowania zadań wynikających z tego zawodu.

Multimedia, to tak naprawdę połączenie tradycji z nowoczesnością, to studia pozwalające na przekazanie wiedzy z zakresu różnych dziedzin sztuk plastycznych, a także i kwalifikacji projektowych i graficznych, niezbędnych przy tworzeniu reklam, publikacji medialnych, serwisów internetowych, i innych prac multimedialnych.

Kierunek multimedia bardzo dobrze wpasowuje się w dzisiejsze realia, wychodząc jednocześnie naprzeciw i potrzebom studentów i rynku pracy, pomagając tym samym w odnalezieniu swojego w nim miejsca.

Aplikacje internetowe i mobilne Poznań