Studiowanie

Projektowanie UX studia

User Experience, czyli psychologia projektowania, zwana czasami projektowaniem wrażeń, to kierunek studiów bardzo dynamicznie się rozwijający.

Jest on skierowany, przede wszystkim do osób, którzy działają lub też chcą się związać, z branżą zajmującą się wytwarzaniem zarówno produktów jak i usług cyfrowych.

Ze względu na fakt, rosnącej wciąż popularności produktów i usług cyfrowych oraz świadomości jak wielkie znaczenia mają odczucia użytkowników tychże produktów, dlatego też odnotować możemy rosnącą popularność projektowania UX.

Absolwenci kierunku „Projektowanie UX” posiadając wiedzę z zakresu psychologii ogólnej, poznawczej i twórczej, ergonomii, marketingu oraz informatyki, będą mieli możliwość realizowania w praktyce swoich własnych projektów interfejsów.

Zapoznanie się z zasadami dotyczącymi zarówno analizy, jak i metod niezbędnych do badania użyteczności, wsparte o znajomość metod i sposobów projektowania user experience, oraz o narzędzia służące, jako wspomagające w tym właśnie procesie, stanowi podstawę do praktycznego projektowania UX, stałe elementy, z którym można się zapoznać, studiując na kierunku „Projektowanie UX”.

Zajęcia prowadzone przez wykładowców, będących specjalistami w danej dziedzinie, pozwalają na rozwój swojego twórczego myślenia, sprzyjającego powstawaniu atrakcyjnych projektów, które pod nadzorem osób o bogatym doświadczeniu, nabierać będą w trakcie trwania nauki coraz lepszego kształtu a wsparte praktycznymi ćwiczeniami, pozwolą na uzyskanie swobody działania, w tym właśnie obszarze.

projektowanie i zarządzanie sieciami komputerowymi